DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Adam Wasiela z tytułem "Ukulturalnieni na miarę XXI wieku"

Adam Wasiela, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim uhonorowany tytułem „Ukulturalnieni na miarę XXI wieku”.

Adam Wasiela znany jest mieszkańcom gminy Ostrów Wielkopolski, ale również miasta i powiatu. Związany z kulturą niemal od początku, obecnie pełni funkcję dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim. Wręczenie nagrody było dla niego wzruszającym momentem, choć przyznał, że docierały do niego niepotwierdzone informacje, że takową może otrzymać. – Zawsze jest przyjemnie, gdy ktoś coś zauważa. To naprawdę bardzo miłe – mówił nagrodzony Adam Wasiela.

Gmina co roku stara się nagrodzić jedną osobę, która „wybitnie wyróżnia się w dziedzinie kultury”. – Adam Wasiela to postać nietuzinkowa, która tworzy naszą kulturę nie tylko na rynku gminnym ale też powiatowym – wymieniał Dariusz Pryczak, sekretarz Gminy Ostrów Wielkopolski.

Choć wiele osób mówi, że Adam Wasiela to osoba „niepoukładana” to zdaniem m.in. przedstawicieli gminy to właśnie jest sensem jego działania. – Jeżeli chodzi o imprezy to musi trwać – show must go on. Widz musi dostać to, co najlepsze i on siedząc z przodu musi widzieć, że tak właśnie miało być. To nie my jesteśmy ważni tylko ci, którzy nas oglądają – dodał Adam Wasiela.

A „show” Adama Wasieli niech trwa jak najdłużej!

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz