Adam Bodnar w Ostrowie [ZMIANA TERMINU]

5
Fot. UM Ostrów
Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar miał przyjechać do Ostrowa Wielkopolskiego w środę 20 lutego. Spotkanie zostało przesunięte o dwa tygodnie i odbędzie się 13 marca.

Zmiana terminu spotkania z Rzecznikiem Praw Obywatelskich Adamem Bodnarem, które miało się odbyć w Ostrowie Wielkopolskim. Pierwotny termin zaplanowano na środę 20 lutego, ale spotkania między 19 a 22 lutym zostały odwołane „z ważnych przyczyn” – czytamy na stronie Urzędu Miejskiego Ostrowa Wielkopolskiego.

Nowy termin zaplanowano na środę 13 lutego (godz. 11.30-13.30) Nie zmieni się miejsce, którym będzie Forum Synagoga.

Spotkanie będzie otwarte dla mieszkańców. Każdy będzie mógł przyjść i opowiedzieć o swoich problemach, a także podzielić się tym, co jest ważne dla regionu oraz jakie dobre praktyki powinny być rozszerzane na cały kraj. „Rzecznik Praw Obywatelskich, Adam Bodnar uważa, że o stanie praw człowieka w Polsce nie można dowiadywać się tylko z pism przysyłanych do jego biura. Dlatego od początku swojej kadencji jeździ po Polsce i spotyka się zarówno z mieszkańcami, jak i przedstawicielami organizacji społecznych” – czytamy na stronie urzędu miejskiego.

Spotkanie jest bezpłatne, ale warto się wcześniej zarejestrować, aby ułatwić pracę organizatorom. Można to zrobić za pomocą formularza dostępnego pod tym linkiem bądź wysyłając maila na adres: spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

    • Więc po co tu zaglądasz?
      Portal wlkp24 jest prywatny w odróżnieniu od publicznej TVP którą wszyscy chcąc nie chcąc utrzymujemy (abonament a ostatnio także 1,2 mld z budżetu – wcześniej „pożyczka” 800mln). i gdzie króluje partyjna propaganda doprawiona kłamstwem, insynuacjami i szczuciem na myślących inaczej niż wódz narodu oczekuje!!!

  1. Syn komuszki i UBeka siedzi na wygodnym stanowisku i jeszcze śmie nie przyjechać do wielkiego Ostrowa. Skandal!

  2. Co ma do powiedzenia – owoc mieszaniec komuny z ubecją? O prawie nie ma zielonego pojęcia. Rzecznikiem to on jest, ale nie praw obywatelskich, raczej postkomuszych. Pewnie swoim będzie kit wciskać.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick