“Ach!” w Krotoszynie. Kasia Groniec z nowymi brzmieniami [zaproszenie]

0
Kasia Groniec niespełna tydzień temu swoich słuchaczom oddała w ręce płytę "Ach!". Wczoraj we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol zagrała premierowo repertuar z nowego krążka. Drugi na mapie jej tournee jest Krotoszyn. Już w piątkowy wieczór w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury usłyszymy Katarzynę Groniec, która - jak mówi Wojciech Szuniewicz, dyrektor KOK-u - jest jak wino: "Im starsza, tym lepsza".

Katarzyna Groniec, polska piosenkarka i aktorka właśnie skończyła “czterdziestkę”. I choć w przypadku kobiet nie wypada mówić o wieku, to sama artystka na łamach wielu kobiecych pism podkreśla swoją metryczkę i szczyci się dojrzałością. Według niej kobieta z wiekiem dojrzewa nie tylko fizycznie czy mentalnie, ale w przypadku kobiet kultury – artystycznie. Jej najnowszy krążek “Ach!” to muzyczna podróż do ziemi obiecanej. “W końcu wracamy do życia, ale pod jednym warunkiem. Że wciąż mamy kogo kochać. Czy jestem szczęśliwa? Tak.” – ma zachęcać miłośników muzyki opis wydawcy płyty “Ach!”.

Jak zapewnia artystka, w jej najnowszym repertuarze nie brakuje melodii i tekstów smutnych, ale tym razem, w “Ach!” nie zabraknie jednocześnie nadziei i czegoś, co można nazwać wiosennym przebudzeniem.

Katarzyna Groniec w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury pojawi się już w najbliższy piątek 23. marca o godzinie 19:00. Bilety nadal dostępne są w kasie KOK lub online. Szczegóły TUTAJ. A zaprasza sama Kasia…

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick