700 km przez Alpy. Mieszkańcy Ostrowa dzisiaj wyruszają w drogę

1
To będzie prawdziwy rowerowy ultramaraton liczący 700 kilometrów i 20 tysięcy metrów przewyższeń. Jego pokonanie to marzenie Krzysztofa Laskowskiego i Grzegorza Leśniaka z Ostrowa Wielkopolskiego, którzy wyruszają właśnie do Włoch, żeby zameldować się na starcie.

Jak mówią portalowi wlkp24.info, planują wziąć udział w 20K UltraTrail, bo chcą przekraczać swoje granice. Krzysztof Laskowski i Grzegorz Leśniak nie ukrywają, że tuż przed wyjazdem z Polski czują lekki stres, ale mają nadzieję, że wszystko pójdzie po ich myśli i za kilkanaście dni wrócą do Ostrowa spełnieni.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Rajd rowerowy na dystansie 700 km w formule MTB (rowery górskie) rozpocznie się 3 sierpnia w miejscowości Pinerolo niedaleko Turynu, a zakończy się nad brzegiem Morza Liguryjskiego. Dystans, który wybrali Krzysztof i Grzegorz jest drugim pod względem długości z trzech dostępnych w cyklu 20K UltraTrail. Dłuższy i bardziej wymagający jest tylko Road Adventure Extreme 1200 km i 25 tys. metrów przewyższeń.

RAPORT Z TRASY EUROPA – AZJA -> Śledź dzień po dniu rowerową podróż Kamila i Macieja

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Panowie Krzysztofie i Grzegorzu trzymam za Was kciuki. Powodzenia i bez niespodzianek na trasie Rajdu. Czekam na wynik nie tylko ja, lecz wielu interesujących się sportem Ostrowian również. Pozdrawiam.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick