692 testy i tylko dwa wyniki pozytywne. Gdzie?

5
Fot. Louis Reed / Unsplash
Wtorkowy raport Ministerstwa Zdrowia to 215 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce i 52 przypadki śmiertelne. W całej Wielkopolsce stwierdzono 21 przypadków. W południowej części województwa wykonano 692 badania i tylko dwa z nich dały wynik pozytywny: powiat ostrowski (1/0), Kalisz (1/0), kaliski (0/1), jarociński (0/0), kępiński (0/0), krotoszyński (0/0), ostrzeszowski (0/0), pleszewski (0/0).

W ciągu doby wykonano ponad 58,5 tys. testów na koronawirusa.

powiat/miasto dzienna liczba zakażeń dzienna liczba zgonów
jarociński (86 wykonanych testów) 0
kaliski 0 (64 wykonane testy) 1
kępiński (71 wykonanych testów) 0
krotoszyński 0 (57 wykonanych testów) 0
ostrowski 1 (202 wykonane testy) 0
ostrzeszowski (72 wykonane testy) 0
pleszewski 0 (42 wykonane testy) 0
Kalisz 1 (98 wykonanych testów)
0
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

 1. Się uśmiałem ostatnio … Kumpel mi mówi że idzie się zaszczepić bo chce normalnie lecieć na wczasy… i poszedł. Jakież nastąpiło oburzenie z jego strony że po zaszczepieniu dwoma dawkami musi robić testy przy wylocie i powrocie, czyli dokładnie to samo co nie zaszczepieni…XD

  • Mój kolega się śmiał z wprowadzenia pandemii, śmiechu co nie miara. Potem jak przeleżał 2 tygodnie z Covidem i się męczył to teraz w pierwszym możliwym terminie się zaszczepił…XD

  • Do K keraJ – Artykuł z dzisiejszego onetu. Koleś zaszczepiony dwoma dawkami zarażony wersją delta. Witaj trzecia dawko !
   Ale najlepszy jest opis objawów zarażenia cyt. „Jak przypominają naukowcy objawy choroby różnią się w zależności od jej wariantu. Zdaniem badaczy najczęściej zgłaszanymi w Wielkiej Brytanii objawami wskazującymi na COVID-19 są obecnie ból głowy, ból gardła i katar. Naukowcy podkreślają, że złapanie wariantu Delta może być „bardziej jak przeziębienie”. – Ludzie mogą odnieść wrażenie, że przechodzą tylko sezonowe przeziębienie, więc dalej będą wychodzili na przyjęcia …”
   Dobre XD

 2. Zgadza się. A ten ból głowy i katar to może być efekt przebywania w pracy w pomieszczeniach klimatyzowanych podczas upałów. Zatoki też wtedy „swoje odczują”. W ten sposób to można wmówić facetowi ciążę a kobiecie prostatę. Kabarecik trwa nadal.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick