DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

6. Forum Kobiet - Beata Pawlikowska i jej przepis na szczęście

Rozmowa o pasjach – ich odkrywaniu, rozwijaniu i pielęgnowaniu była głównym tematem przewodnim 6. Forum Kobiet. Uczestniczki panelu – prezydent Ostrowa Beata Klimek, liderka regionalna Ery Nowych Kobiet Karolina Krawczyk, kuratorka sztuki Małgorzata Dąbrówka i w końcu gość specjalny – podróżniczka Beata Pawlikowska próbowały wspólnie znaleźć odpowiedź na pytanie jak odnaleźć w sobie pasje i czerpać z nich codzienną radość. – Pasja rodzi się w sercu i za tym głosem serca trzeba iść (…) Moje serce krzyczy, ono nie mówi cichutko, nie umiem jego głosu ignorować – mówiła Beata Pawlikowska.

Forum Kobiet to projekt, którego ideą jest rozmawianie o kobiet i dla kobiet, wymiana doświadczeń nie tylko tych dobrych, ale i tych mniej pozytywnych. Dlatego uczestniczki dyskusji nie stroniły też od rozmów o emocjach trudnych, często niszczących – o cierpieniu ale i o tak zwanej szewskiej pasji. Dziś dyskutowano też o bieżących ważnych wydarzeniach z udziałem kobiet, przede wszystkim o trwających w Polsce protestach wywołanych orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego na temat aborcji. Nie zabrakło też warsztatów online dla oglądających transmisję – jedne z nich pod hasłem „Recepta na szczęście” poprowadziła Karolina Krawczyk, a o tym jak budować odporność psychiczną opowiedziała psychoterapeutka Eliza Wolańczyk.

Spotkanie można było na żywo oglądać w Telewizji Proart. Całość do odtworzenia jest oczywiście na kanale YouTube. A w załączonym materiale posłuchajcie krótkiej rozmowy i wrażeń po spotkaniu gościa specjalnego – Beaty Pawlikowskiej.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • A
    Aaa

    poniedziałek, 7 lutego, 2022

    Ta pani czylim Pawlikowska Beata pokazuje jak można spaść na samo dno i jeszcze się tym chełpić masakra jakaś i dno totalne a jej wywiad w comedy central to już pokazuje ze dno ma następne dna i to wiele!!! Dno dno i jeszcze raz dno!!!

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz