500+ na każde dziecko, dodatkowa emerytura i powrót PKS-ów. Nowe plany rządu

18
500+ już na pierwsze dziecko, dla wszystkich rodzin, dodatkowa emerytura, tzw. "trzynastka" dla każdego emeryta, nazwana przez premier Szydło "prezentem od Jarosława Kaczyńskiego". Dodatkowo powrót PKS-ów i przywrócenie połączeń międzygminnych i międzypowiatowych, a także zerowy PIT dla pracowników do 26. roku życia i obniżenie kosztów pracy. To elementy "Nowej piątki PIS-u", czyli nowych obietnic rządu przez zbliżającymi się wyborami do parlamentu. Dziś odbyła się konferencja prasowa, podczas której Tomasz Ławniczak, poseł na Sejm RP przybliżył każdy z poszczególnych punktów. Szczegóły w materiale wideo.
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

18 KOMENTARZE

 1. A dlaczego brakuje środków ( 500 zl) dla niepełnosprawnych – osób słabych, najbardziej pokrzywdzonych przez los. Panie Ławniczak? Z nimi się nie liczycie,bo to nieliczna grupa nie mająca wpływu na wybory. Nie wstydźcie się tego?

  • Babajago! Daj sobie spokój ze swoimi komentarzami. Poza tym wiedz, że nie piszę się NIK, tylko nikt prymitywie jeden, chyba, że masz na myśli Najwyższą Izbę Kontroli w co wątpię.

  • Tak tak, bo PO-PSL gdy rządziło przez 8 lat, to dbało o niepełnosprawnych tak, że głowa bolała!

 2. I bardzo dobrze tak trzymać to co kiedyś brali złodzieje PIS daje ludziom a jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził POLAK będzie zawsze niezadowolony taka już nasza natura….

 3. Panie Ławniczak.Czy wie pan czego najbardziej potrzebują EMERYCI ? Odpowiem panu.Dostępu nieograniczonego do publicznej SŁUŻBY ZDROWIA.Tego najbardziej potrzebują Ci w większości schorowani EMERYCI ,którzy przez lata ciężko pracowali.To co dajecie to ochłapy.

  • Lekarze wykształceni za PO-PSL przez 8 lat nie wyjeżdżali z Polski bo im się dobrze w tej Polsce wiodło. Dopiero po zdobyciu władzy przez PiS lekarze masowo uciekli za granicę; Buhahahahahahahahahahahahahahha! A jak nie chcesz emerycie „ochłapów”, to zrzeknij się trzynastki dla takich jak ty i wpłać mi ją na moje konto. Chętnie ten ochłap przyjmę i nawet ci za to nie podziękuję!

  • Podobno do ukończenia 30 roku życia będą wypłacać- warunek: synek musi mieszkać z mamusia i spać z nią w jednym łóżku także nie wszystko stracone

 4. Juz nie długo chleb będzie po 10zl i będziemy zarabiać w milionach tylko tak dalej, koszty życia wzrosły 2x id wyborów pisu ale to co patole się ciesza

  • Jacy patole? Wokół ciebie jest tylko patologia? Jeżeli tak, to może ………. Zawsze ktoś widzi tylko ten margines, ale czy taka jest większość społeczeństwa? A może posiadanie dzieci już jest patologią? Ja w swoim otoczeniu takich rodzin nie mam, choć bardzo dobrze wiem, że są. Ale powtarzam, że to margines i nie można pod tym kątem patrzeć na rodziny posiadające dzieci. Opinie, że za 2 tysiące można nieźle żyć mając 4 dzieci może wygłaszać tylko osoba, która nie ma pojęcia ile kosztuje utrzymanie rodziny na w miarę normalnym poziomie.

  • Do xyz
   Wystarczyłoby, żeby mi zwrócili 6000zł w podatku raz na rok. Efekt lepszy bo bez bandy opłacania urzędasów, a patologia by tych pieniędzy nie dostała, bo nie pracuje. Najprostsze co może być. Wypłacanie tego na konto to tylko i wyłącznie wspieranie nierobów na które składamy się wszyscy uczciwie płacący podatki. To naprawdę nie jest trudne do zrozumienia, wystarczy trochę pomyśleć.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick