50-latek znęcał się nad rodziną. Policjanci zastosowali procedury

0
50-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra otrzymał od prokuratora zakaz kontaktowania i zbliżania się do rodziny oraz musiał opuścić miejsce zamieszkania na okres trzech miesięcy. Procedury zostały zastosowane, ponieważ mężczyzna znęcał się na członkami swojej rodziny.

Mężczyzna miał znęcać się fizycznie oraz psychicznie nad rodziną od 1 stycznia 2021 roku do chwili obecnej. W końcu został on zatrzymany przez funkcjonariuszy ostrzeszowskiej policji i doprowadzony do prokuratury. – Decyzją śledczych 50-latek jest pod dozorem policyjnym, otrzymał zakaz zbliżania oraz kontaktowania się z członkami rodziny. Według obowiązujących przepisów, musiał także opuścić miejsce zamieszkania na okres trzech miesięcy – informuje st. asp. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie.

To już kolejna sytuacja w regionie powiatu ostrzeszowskiego, gdzie zastosowano taką procedurę. W sierpniu policja interweniowała również na terenie gminy Kobyla Góra. Wtedy dozorem policyjnym objęto 28-letniego obywatela Ukrainy, który znęcał się nad partnerką przez kilka miesięcy.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick