DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

5 osób rannych w wypadku. Droga zablokowana [ZDJĘCIA] [AKTUALIZACJA]

Do wypadku doszło w poniedziałkowy wieczór na trasie Krotoszyn – Kobierno.

Fot. KP PSP Krotoszyn

5 osób poszkodowanych. To osoby ranne w wypadku, do którego doszło w poniedziałek po 20.00 na transie Krotoszyn – Kobierno. – Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowało w sumie 5 osób – informuje portal wlkp24.info st. kpt. Tomasz Patryas, p.o. zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

CZYTAJ TEŻ: Ciała dwóch starszych osób znaleziono w Jarocinie

W wyniku zdarzenia 5 osób zostało zabranych do szpitala. Droga w miejscu wypadku – w chwili pisania artykułu – była nieprzejezdna. Działania prowadzą krotoszyńscy policjanci.

AKTUALIZACJA wtorek 28 maja:

asp. szt. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie:  27 maja o godzinie 20:25 doszło do zdarzenia drogowego na ul. Mahle w Krotoszynie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Renault scenic na łuku drogi jadąc od strony Kobierna, zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka samochodem marki Peugeot. Kierowcą pierwszego z pojazdów był 42-letni mieszkaniec gminy Krotoszyn, a za kierownicą drugiego auta siedziała 30-letnia mieszkanka Zdun, wraz z nia podróżowały trzy osoby. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali zabrani do szpitala w Krotoszynie i Ostrowie Wielkopolskim na badania. Kierującym pobrano krew do badań. Na miejscu wykonano czynności do wypadku drogowego. Postępowanie prowadzi krotoszyńska policja, która będzie wyjaśniała szczegółowe okoliczności i przebieg tego zdarzenia

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz