DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

36-latka nie żyje. Nie chciano udzielić jej pomocy?

Do śmierci kobiety doszło 7 października w kaliskim szpitalu, gdzie została przetransportowana przez pogotowie ratunkowe. – Mogę potwierdzić, że pacjentka trafiła do nas w tym dniu. Została ona odesłana z innej placówki medycznej. Na SOR trafiła już w stanie ciężkim, została zaintubowana. Niestety zmarła – poinformował Paweł Gawroński, rzecznik prasowy kaliskiego szpitala.

Z nieoficjalnych informacji, do jakich udało nam się dotrzeć, kobieta miała zostać odesłana z Pleszewskiego Centrum Medycznego. Kontaktowaliśmy się z pleszewską placówką, ale póki co nie otrzymaliśmy oficjalnych informacji na ten temat.

Prokuratura Rejonowa potwierdza, że wpłynęło zawiadomienie o śmierci kobiety. Odbyła się także sekcja zwłok 36-latki. Jej wyniki mają być znane za kilka dni. – Toczy się postępowanie w tej sprawie. To wszystko, co na tę chwilę mogę powiedzieć – poinformował Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Do sprawy będziemy wracać.

Napisz do autora

Komentarze (6)
 • L
  Lena

  sobota, 10 października, 2020

  Widzicie do czego doprowadza sluzba zdrowia.?!.W panice przed covidem lekarze nie udzielaja pomocy to jakas paranoja !! To nie jedyny przypadek taka mloda dziewczyna..czy ktos wie dlaczego trafila do szpitala?

  Odpowiedz
 • ZZ
  zyg zyg

  sobota, 10 października, 2020

  Brawo dla służby zdrowia. To już chyba 3 młoda kobieta z naszego regionu która umiera bez otrzymania pomocy.

  Odpowiedz
 • Ł
  Łuk

  sobota, 10 października, 2020

  I to są prawdziwe ofiary covida

  Odpowiedz
 • N
  Nostradamus

  niedziela, 11 października, 2020

  Wielka walka o to żeby nas pozamykać w domach i jak najmniejsze Pieniądze wypłacać z tytułu świadczeń chorobowych
  A słabe jednostki są zbędne narodowi do wkład do budżetu jest znikomy.To wynik wyborów!!!Brawo emeryci i rodziny 500plus za parę groszy kupili głosy.Pieniądze z 500 plus oddajcie chodząc prywatnie po lekarzach z dziećmi A emeryci i renciści do piachu!!!

  Odpowiedz
 • B
  barbara

  niedziela, 11 października, 2020

  To przykład ,, dobrej zmiany ” PIS – Premier i Minister Szumowski – wg Kościoła Ewangeliści – prawie święci – doprowadzili do całkowitej ruiny służbę zdrowia – kręcąc na pandemii swoje interesy. Biznes dla nich wazniejszy niż zdrowie polaków. Teraz wyborcy niech widzą tych nieudaczników – jak rądzą naszym krajem ! Ale TVPiS nadal robi głupcom wodę z mózgu !

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz