DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

3-letnia Amelka i jej mama odnalezione! Policja schwytała porywaczy

Informację o odnalezieniu 3-letniej Amelki oraz jej matki potwierdzili przedstawiciele policji. Na Twitterze Komendy Głównej Policji czytamy: „Amelka i jej mama są już dzięki nam całe i zdrowe pod naszą opieką. Uwolnienie ich i zatrzymanie sprawców to efekt skutecznych działań Polskiej Policji, nieopisany trud policjantów z KGP, CBŚP i całego kraju, w szczególności garnizonów z Białegostoku, Olsztyna i Radomia”.

Informację o zaginięciu podano przez system Child Alert, a to spowodowało że o sprawie zostały powiadomione wszystkie służby oraz instytucje. Policja apelowała także do mieszkańców całego kraju, by kontaktowali się z najbliższą jednostką policji, jeśli mają choćby najdrobniejsze wskazówki mogące pomóc w ustaleniu sprawców oraz odnalezieniu porwanych.

3-letnia Amelka i jej mama zostały odnalezione w piątek po południu. Jak wyjaśnił wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński, odnaleziono je w okolicach Ostrołęki. Tam także zatrzymano jednego ze sprawców (prawdopodobnie ojca dziewczynki, ale tych informacji wiceszef MSWiA nie potwierdza). Drugi został pojmany w okolicach Ostrowi Mazowieckiej. Policja nie wyklucza, że może dojść do kolejnych zatrzymań.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • T
    Tomek

    sobota, 9 marca, 2019

    To lokalna informacja? Brakuje informacji z regionu?

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz