21-latka usłyszała zarzut zabójstwa. Nie przyznała się do winy

0
Trzy miesiące tymczasowego aresztu zastosował sąd wobec 21-letniej kobiety podejrzanej o śmiertelne w skutkach ugodzenie ostrym narzędziem 38-letniego mężczyzny. Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę 3 listopada. Kobieta została przesłuchana i postawiono jej zarzut zabójstwa. Nie przyznała się do winy.

Wracamy do tematu tragicznej śmierci 38-letniego mężczyzny, który został uderzony ostrym narzędziem w okolice klatki piersiowej. Ze wstępnych ustaleń prokuratury wynikało, że między nim a 21-letnią kobietą miało dojść do konfliktu. Młoda kobieta oddaliła się z miejsca zdarzenia, ale wkrótce wpadła w ręce policji.

Prokurator złożył do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie 21-latki, który został rozpatrzony pozytywnie i kobieta została zatrzymana na trzy miesiące. – Przedstawiono jej zarzut zabójstwa. Przesłuchana w charakterze podejrzanej nie przyznała się do winy. Postępowanie pozostaje dalej w toku. Wniosek o tymczasowe aresztowanie ma na celu zabezpieczenie prawidłowego toku tego postępowania – wyjaśnia Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 3 listopada w jednym z mieszkań przy ulicy Stawiszyńskiej w Kaliszu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick