20 tysięcy kary dla BM Slam Stali. Johnson też zapłaci

9
Polska Liga Koszykówki nałożyła kary finansowe na klub BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski po ostatnim meczu z Kingiem Szczecin. Przypomnijmy, że w trakcie sobotniego meczu kibice wybiegli na parkiet w trakcie meczu, jeden z nich rzucił butelką na parkiet. Obrażani byli także sędziowie meczu. Rozgrywający Aaron Johnson także nie wytrzymał ciśnienia rzucając maską w kierunku arbitra.

Sędzia Dyscyplinarny PLK Jakub Kosowski na posiedzeniu w dniu 12 grudnia 2017 r. nałożył karę finansową w wysokości 20 000 zł na klub BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski w związku z rażąco niesportowym zachowaniem publiczności w trakcie i po zakończeniu spotkania z Kingiem Szczecin. Karą finansową w wysokości 1000 zł został również ukarany Aaron Johnson za niesportowe zachowanie związane z rzuceniem przedmiotu na boisko.

Zarówno klub, jak i zawodnik złożyli wnioski o dobrowolne poddanie się karze. Od orzeczeń uwzględniających taki wniosek ukaranym nie przysługuje możliwość wniesienia odwołania.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

  1. 3
    4

    Ochrona? Przecież to kuśtyki dziadki inwalidy z grupami taka to firma zatrudniająca niepełnosprawnych fizycznie jak i umysłowo he he ale najważniejsza dotacja na ZBOWID owców…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick