DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

2. Piknik Ekologiczny i Rodzinny już w niedzielę

Quizy, dmuchane zamki, kule wodne, ekologiczne warsztaty, laboratorium wodne, koncert Chóru Nauczycielskiego i Mirka Szołtyska. Z takich atrakcji będzie można skorzystać w niedzielę, 18 czerwca w ostrowskim parku miejskim. Wtedy odbędzie się 2. Piknik Ekologiczny i Rodzinny.

Źródło: UM Ostrów

W ramach pikniku odbędą się warsztaty kulinarne Zero Waste, które poprowadzi szef kuchni Kamil Klekowski. Jest to jedno ze zwycięskich zadań VIII edycji Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Będzie też Konkurs Psich Piękności (nie tylko dla psów z rodowodem), a by wziąć w nim udział wystarczy zapisać się na listę w dniu pikniku (do 12.00). Ostrowski piknik to również moc ekologicznych atrakcji, w tym także stoisk edukacyjnych.

Tego dnia, na scenie Amfiteatru Miejskiego, zaprezentuje się również Chór Nauczycielski im. Stanisława Wiechowicza pod dyrekcją Janusza Lipińskiego.

Gwiazdą wieczoru będzie natomiast Mirek Szołtysek. Patronat medialny nad 2. Piknikiem Ekologicznym i Rodzinnym objęła Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info.

Szczegółowy harmonogram niedzielnych wydarzeń w Parku Miejskim na plakacie poniżej.

Żródło: materiał organizatora

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz