18-latek z Kalisza miał ponad 100 tabletek ekstazy i amfetaminę. Wpadł w ręce ostrowskiej policji

0
Fot. KPP Ostrów Wlkp.
10 lat więzienia grozi 18-letniemu mieszkańcowi Kalisza, który miał przy sobie ponad 100 tabletek ekstazy i amfetaminę. Młodego mężczyznę zatrzymali policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego.

Ponad 100 tabletek ekstazy oraz amfetaminę miał przy sobie 18-letni mieszkaniec Kalisza, który został zatrzymany przez policjantów z Ostrowa Wielkopolskiego. Choć do zatrzymania doszło 15 września, czynności związane z prowadzonym postępowaniem przeciwko podejrzanemu o posiadanie nielegalnego towaru sprawiły, że funkcjonariusze ujawnili informację o jego złapaniu dopiero teraz.

>> Polub nasz fanpage! <<

– Podczas kontroli mężczyzna wydał policjantom kilka woreczków foliowych z zawartością amfetaminy. Ponadto znaleziono przy nim ukryte w bieliźnie kolejne narkotyki. W woreczku znajdowało się ponad 100 sztuk tabletek ekstazy o łącznej wadze blisko 40 gramów – mówi sierż. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Młodemu mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat więzienia. Został zatrzymany, a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick