17 z 20 karnetów na Jarocin Festiwal rozdane! Ogłaszamy dogrywkę!

0
Do Jarocin Festiwalu 2018 zostały tylko 2 dni! Tydzień temu na naszym portalu ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania był karnet na 3-dniowe szaleństwo! Konkurs nie rozstrzygnął się w pierwszej turze i mamy dla Was dogrywkę!

W tym roku na trzech scenach festiwalu wystąpi aż 40 artystów. Będą to między innymi Coma, Pink Freud, The Dumplings Orkiestra, Nosowska, Pussy Riot, Kękę, Kortez i Quebonafide!

Ci, którzy zdecydowali się wziąć udział w naszym konkursie, musieli odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się artysta, którego wizerunek był wystawiony w oknach jarocińskiego ratusza podczas Jarocin Festiwalu 2017?

Uczestnicy mieli także drugie zadanie. Kiedy poznali już odpowiedź, musieli odnaleźć tę informację na naszym portalu i w treści maila podać do niej link.

Ilość wiadomości mailowych była bardzo duża, ale musieliśmy wybrać tylko 20 osób.

Oto nazwiska zwycięzców, którzy otrzymują od nas 3-dniowy karnet na tegoroczny Festiwal w Jarocinie:

Sławomir Sujka
Justyna Fibich
Daria Kończak
Ewa Kowalczyk
Filip Gruchalski 
Weronika Jeziorska 
Mateusz Kmiecik 
Błażej Płokarz
Agnieszka Mazurkowska
Mariusz Guździoł 
Joanna Dryjańska
Marek Gomółka
Tomasz Mroczko
Sławomir Białonowicz
Mateusz Malina
Krzysztof Sroka
Piotr Niewiada 

Gratulujemy wszystkim szczęśliwcom!

Wielu z Was nie zostawiło do siebie adresów ani numerów kontaktowych i nie mogliśmy rozdać wszystkich karnetów. Dlatego ogłaszamy KONKURS LAST MINUTE!

Zostały trzy karnety i dostaną je trzy pierwsze osoby, które wyślą maila na adres: konkurs@wlkp24.info, a w jego treści wpiszą „Karnet Last Minute”. Prosimy też o podanie swojego imienia, nazwiska, adresu zamieszkani i numeru telefonu.

Czas mija dziś o północy! Do dzieła!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick