157 nowych zachorowań w tym jedna śmierć. Kolejni zakażeni w Wielkopolsce

0
Fot. wikipedia.pl
To rekordowy przyrost zachowań od początku epidemii koronawirusa w Polsce. Po godzinie 20.00 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 157 nowych przypadkach zakażenia SARS-CoV-2. Wśród nich są cztery osoby z Wielkopolski. Wszystkie czują się dobrze. Niestety w Warszawie zmarł 67-letni mężczyzna.

Odnotowano 157 nowych przypadków zachorowań na COVID-19. Aż 103 osoby pochodzą z województwa mazowieckiego, 15 z dolnośląskiego, 9 z podkarpackiego, 4 z zachodniopomorskiego, 4 z wielkopolskiego, 3 z małopolskiego oraz dwie z województwa lubelskiego i po jednej z województwa pomorskiego, opolskiego i lubuskiego.

Cztery osoby z województwa wielkopolskiego czują się dobrze. „To mężczyzna w średnim wieku z powiatu krotoszyńskiego. Leży w poznańskim szpitalu. To także młody mężczyzna z powiatu poznańskiego, który przebywa w domu, mężczyzna w średnim wieku z powiatu poznańskiego, który jest w poznańskim szpitalu oraz kobieta w średnim wieku z powiatu poznańskiego” – czytamy w komunikacie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci 67-letniego mężczyzny w szpitalu w Warszawie. Jego stan był ciężki, posiadał także choroby współistniejące.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick