DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

15-latka, którą pijaną znaleziono na Piaskach, wyszła ze szpitala

15-latka, u której zmierzono 4,8 promila alkoholu w organizmie, została wypisana ze szpitala. Trafiła do niego w poniedziałkowy wieczór, kiedy ktoś zawiadomił służby ratunkowe, że na pomoście na Piaskach Szczygliczka leży osoba.

Sprawą zainteresowała się policja, która prowadzi dochodzenie. Funkcjonariusze dotarli do osoby mającej sprzedać alkohol nieletniej klientce. Jak wynika z tych ustaleń, kobieta przyznała się do zarzucanego jej czynu. Znaleziono i przesłuchano także osoby towarzyszące 15-letniej dziewczynie na Piaskach.

W tym samym czasie lekarze ostrowskiego szpitala walczyli o życie młodej pacjentki. Podłączono ją do respiratora. Następnego dnia zaprzestano wentylacji mechanicznej. W czwartek lecznica poinformowała, że nastolatka została wypisana. – W stanie dobrym wyszła do domu. Wygląda na to, że obędzie się bez większych konsekwencji dla jej stanu zdrowia. Można powiedzieć, że udało jej się. To dobra nauczka i przestroga dla innych, że taka – pozornie – zabawa może skończyć się źle – wyjaśnia Adam Stangret w rozmowie z Telewizją Proart.

Do ostrowskiego szpitala nagminnie trafiają osoby będące pod wpływem narkotyków, dopalaczy bądź alkoholu. – Zmorą są lokalne kluby dyskotekowe. Zdarza się bardzo dużo wyjazdów karetek w te miejsca zwłaszcza w weekendy. Są wzywane głównie do osób, które doznają urazów lub tracą przytomność z powodu nadużycia różnego typu środków – dodaje.

Napisz do autora

Komentarze (16)
 • O
  Ostrowianka

  czwartek, 30 czerwca, 2022

  Miałaś więcej szczęścia niż rozumu ,następnym razem może to się skończyć źle ,poczytaj jak cię koledzy potraktowali i jaką świnie podłożyli może to ci da do myślenia oraz konsekwencje prawne i zdrowotne ,bo to zostawi po sobie ślad już na całe życie ,zmień towarzystwo bo następnym razem mogą ciebie nie wyratować ,a zespołowi medycznemu serdecznie podziękuj.wszyscy byliśmy w twoim wieku i miało się do czynienia z takimi ludźmi ale jak było coś nie tak zrywało się z takimi ludźmi kontakt ,koniec imprezek z nimi opròcz część i na tym koniec ,bo skoro wyszło raz mogą być kolejne ŚWINIE, a oni nie myślą o tobie tylko o sobie aby im krzywda się nie stała ,życzę tobie zdrowia i wyciągnij z tego wnioski ,idź po rozum do głowy .

  Odpowiedz
 • J
  Ja

  czwartek, 30 czerwca, 2022

  Ciekawe że nic nie piszecie o rodzicach,pewne córeczka kochana irodzice znani wszystko zatajone.

  Odpowiedz
 • Y
  Yeyey

  czwartek, 30 czerwca, 2022

  5 promili, to musiała ładnie gazować, taki wynik się osiąga nie w jedno chlanie, tylko musiała łoić przynajmniej 2 dni bez przerwy. No to są właśnie te czasy, bezstresowe wychowanie i w ogóle lgbt itp. Jak tak dalej pójdzie, to za kilkanaście lat staniemy się zdebilałym narodem, gejowskim, bez elementarnej wiedzy itd. Sam poziom matury w tym roku woła o pomstę do nieba. Niedość, że bez ustnych (niby przez covid), tak jakby covid odbierał umiejętność mówienia, ale pomijając ten fakt, to jeszcze pytania na poziomie szkoły podstawowej i ci ludzie mają zostać kiedyś inżynierami, lekarzami itd. Gdy na matematyce można mieć kalkulator, a na polskim słownik poziom edukacji, wychowania jest na poziomie ryszntoka. Albo coś z tym zrobią, albo niedługo wszyscy będziemy cierpieć

  Odpowiedz
 • N
  Natka15

  czwartek, 30 czerwca, 2022

  Dziękuje za rady już nigdy więcej alkoholu, od dzisiaj sportowy tryb Życia fitnes bieganie na piaskach coca cola zero

  Odpowiedz
 • M
  myślący

  czwartek, 30 czerwca, 2022

  Stan podobno był ciężki i po kilku dniach do domu. Planowy zabieg na kolano wymagający co najwyżej jednego dnia obserwacji (a prywatnie wychodzi się tego samego dnia) – 3 dni leżenia w szpitalu. Wolska w pigułce. 😀

  Odpowiedz
 • X
  Xenia

  czwartek, 30 czerwca, 2022

  Obciążyć kosztami leczenia rodziców- to wtedy smarkula dostanie porządną reprymendę- dupsko będzie czerwone.

  Odpowiedz
 • O
  Oburzony

  piątek, 1 lipca, 2022

  Dlaczego tak się rozpisujecie na ten temat. Przecież wystarczy iść do parku czy na Piaski to zobaczycie ile młodych ludzi jest pijanych. Gdzie jest Policja, Straż Miejska? Bo ja nikogo nie widzę. Oni są tylko wtedy jak złapac rowerzystę czy ukarać babcie handlująca pietruszka. A gdzie rodzice?

  Odpowiedz
 • O
  Osw

  piątek, 1 lipca, 2022

  Ooo, wytrzeźwiała?

  Odpowiedz
 • B
  Bols

  poniedziałek, 4 lipca, 2022

  To jest ta tolerancja rodem z „zachodu”!

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz