12 zakażonych w Wielkopolsce. 11 z powiatu krotoszyńskiego!

3
W Wielkopolsce odnotowano 12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Aż 11 osób pochodzi z powiatu krotoszyńskiego. To osoby w przedziale wiekowym od 40 do 74 lat.

1. Kobieta lat 65, stan dobry, powiat krotoszyński, przebywa w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem,
2. kobieta lat 53 , stan dobry, powiat krotoszyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem,
3. kobieta lat 69 stan dobry , powiat krotoszyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
4. kobieta lat 49 stan dobry, powiat krotoszyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
5. mężczyzna lat 74, stan dobry, powiat krotoszyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
6. kobieta lat 40, stan dobry, powiat krotoszyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
7. Mężczyzna lat 69, szpital powiatowy w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
8. mężczyzna lat 72, stan dobry, powiat krotoszyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
9. mężczyzna lat 68, stan dobry, powiat krotoszyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
10. kobieta lat 54, stan dobry, powiat krotoszyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
11. kobieta lat 65, stan dobry, powiat gostyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
12. kobieta lat 48, stan dobry, powiat krotoszyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Właśnie małe miejscowościi małe sklepy o nich się zapomina a panowie a to jedno piwko drugie a co tam jeszcze jedno sklepy są po to żeby kupować jak ekspedientka zwróci uwagę rękawiczki koszyk po co ja jedno piwko a reszt czeka przed sklepem bo 3ej panowie piweczko tak #Zostań w domu

  2. Niech teraz te 11 osób podziękuje osobie, która to do nich przyniosła nie stosując się do kwarantanny, albo nie mając rozumu i wracając do domu pełnego ludzi, zamiast do miejsc na kwarantanne przeznaczonych… 🙁

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick