Wszystkie mecze Final Four na żywo w Telewizji Proart!

1
Zapowiada się wielkie święto piłki ręcznej! Final Four mistrzostw Polski juniorów w piłce ręcznej od piątku 16 marca w Telewizji Proart i serwisie WLKP24.info! Wszystkie mecze turnieju finałowego na żywo tylko u nas! O złoto zagrają cztery zespoły. Obok gospodarzy - KPR-u Ostrovia, także MKS Truso Elbląg, MTS Kwidzyn oraz Siódemka Legnica.

Turniej rozpocznie się w piątek od spotkań półfinałowych. O godzinie 15:30 o finał zagrają ekipy MKS Truso Elbląg oraz Siódemki Legnica. Zaraz po tym spotkaniu nastąpi uroczyste otwarcie turnieju. Na godzinę 18:00 zaplanowano drugie półfinałowe starcie. Gospodarz KPR Ostrovia zagra z MTS Kwidzyn.

W sobotę przegrani spotkań półfinałowych zagrają o brązowe medale mistrzostw Polski. Ten mecz o godzinie 12:00. O godzinie 14 natomiast na parkiet wybiegną dwie najlepsze drużyny w Polsce, które zagrają o mistrzostwo kraju.

Wszystkie mecze w Telewizji Proart oraz portalu WLKP24.info. W trakcie transmisji studio z ekspertami, pomeczowe rozmowy oraz analizy. Zapraszamy serdecznie!

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick