9 KOMENTARZE
  • 11   1

   Co nie zmienia faktu, że ogólnie rzecz biorąc ma racje. Kalisz ma jeszcze sporo terenów nie zagospodarowanych więc po co sięga po następne. Może najpierw zająć się tym co się ma a dopiero później rozglądać się za resztą ?
   Poza tym prezydent jakieś konkretne plany rozwoju ma ? bo argumentami żadnymi się nie chwalił. Tylko konkrety, nie mówić o ogólnym stwierdzeniu że chce rozwoju miasta to żaden argument.
  • 1   7

   Feniks ogólnie rzecz biorąc to Sapiński Panią Budzik kilka razy zgasił. Kiedyś miałem o niej inne zdanie. Niestety po ostatnich wypowiedziach zmieniłem opinie na gorszą. Jak się komuś chciało obejrzeć cały materiał to na bank sobie wyrobił odpowiednią opinie?
 1. 17  0

  Prezydent Kalisza chyba coś nie tego… Wszyscy o czym innym, on o swoim. Dalszy rozwój – czy on opiera się na zmianie granic miasta? No chyba nie. A obszarów do zagospodarowania na mapie widać sporo. Tylko dlaczego z tym nic nie robi?
 2. 0  2

  Stanowisko jednogłośne na AKO z inicjatywy starosty ostrowskiego Pawła Rajskiego, radnego Krzysztofa Dziedzica i posła Piotra Kalety – ciekawe trio. Ale trzeba przyznać że konstruktywne, skoro wszyscy samorządowcy (24 samorządy) oraz Rada Miasta zagłosowali jednogłośnie. Podsumowanie: Wniosek o zmianę granic nie będzie w 2018 roku składany. Obradować będzie zespół roboczy w AKO.
 3. 1  0

  Tragedia. Chcę w końcu wiedzieć po co Kaliszowi te „zagrabiane” tereny. Co tam powstanie nowego. W jaki sposób mają przyczynić się do rozwoju Kalisza. Bo argumenty Pana Prezydenta o odpływie ludności, czy braku partycypacji finansowej „zagraniczniaków” w kosztach utrzymania kaliskich instytucji publicznych, są żałosne. Obwodnicę Kalisza może Pan budować bez sięgania po tak niecne metody; Ustawodawca Rzeczypospolitej wyposażył samorządy w bardziej cywilizowane narzędzia zaspakajania tego typu potrzeb naszych Rodaków. Pozdrawiam

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick