Zaginął 70-latek z Ostrzeszowa. Trwają poszukiwania![AKTUALIZACJA]

1
Fot. Szukamy i Ratujemy
Zaginął 70-letni mieszkaniec Ostrzeszowa. Z domu wyszedł 19 lipca (niedziela) i do tej pory nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna choruje na astmę oraz rozedmę płuc, musi systematycznie przyjmować leki. Nie wziął ich ze sobą, jak również dokumentów.

70-letni mieszkaniec Ostrzeszowa ma 165cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma siwe włosy. Gdy wychodził z domu miał na sobie czarne spodnie od garnituru, szary t-shirt oraz ciemne buty. Starszy mężczyzna wyszedł z domu bez dokumentów oraz leków, które musi przyjmować regularnie. Choruje on na astmę oraz rozedmę płuc.

W akcję poszukiwawczą zaangażowała się ostrowska grupa Szukamy i Ratujemy. Jeśli ktokolwiek widział 70-latka lub posiada jakieś informacja na jego temat, proszony jest o telefon na numer alarmowy 112 lub poinformowanie grupy SiR pod numerem 731 112 113.

AKTUALIZACJA 21.30 

70-latek został odnaleziony! Jest cały i zdrowy, a jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Nie wiem, czy kolejny raz nie wyszedl z domu i nie wrocil. Dziś znalazłem zgubę z okolic Ostrzeszowa z Olszyny. Rozmawial nieskladnie , twierdzil , ze jest 3km od domu, był w okolicach Wielunia.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick