Wypadek pod Jarocinem. Trzy osoby ranne. LPR w akcji [ZDJĘCIA]

0
Fot. Adam Majewski
Trzy osoby zostały ciężko ranne w wypadku, do którego doszło w Żerkowie (powiat jarociński). Na miejsce skierowano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował jedną z poszkodowanych osób do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

Na miejsce zdarzenia wezwano też dwie karetki pogotowia. Jedna przetransportowała rannego do szpitala w Jarocinie, a druga do szpitala w Środzie Wielkopolskiej. Droga w Żerkowie jest zablokowana.

AKTUALIZACJA

– Do zdarzenia doszło w Żerkowie na drodze prowadzącej w kierunku Raszew. Po przybyciu na miejsce okazało się, że trzy osoby są uwięzione, ale przytomne we fiacie cinquecento. Wyciągnęliśmy je i przekazaliśmy ratownikom medycznym. Najmniej obrażeń odniósł kierowca drugiego pojazdu (opel insignia – przyp. red.), który został przetransportowany na badania do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Jarocinie – informuje dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

Policja zakończyła działania na miejscu, a rozbite samochody zostały zabrane przez pomoc drogową. Ruch odbywa się bez utrudnień.

AKTUALIZACJA – 19.47

Najbardziej poszkodowana została 56-letnia kobieta, którą z urazem wielomiejscowym została przetransportowana helikopterem do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim – mówi Justyna Sochacka, rzecznik prasowy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick