Wypadek na DK12. Zakleszczoną kobietę wyciągali strażacy [ZDJĘCIA]

2
Fot. Adam Majewski/jarocin112.pl
Dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia czterech samochodów na DK12 w Wyszkach (powiat jarociński). Droga jest całkowicie zablokowana, policja wyznaczyła objazdy.

Do zderzenia trzech samochodów, którymi podróżowały cztery osoby doszło na DK12 na wysokości Wyszek (powiat jarociński). Jedną poszkodowaną strażacy musieli wydobywać z pojazdu przy pomocy sprzętu hydraulicznego.

CZYTAJ: Dachował mercedes. Trzy osoby w szpitalu

Dwie ranne osoby zostały przekazane zespołom ratownictwa medycznego, które po opatrzeniu przetransportowały je do szpitali w Jarocinie i Pleszewie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, stan jednej z nich jest ciężki.

Na miejscu policja ustala przyczyny zdarzenia oraz jego przebieg. Droga krajowa jest całkowicie zablokowana. Do zdarzenia doszło po godz. 18.00.

AKTUALIZACJA – 20.19

– Jak wstępnie ustalono, kierująca samochodem dostawczym marki Renault, jadąc w kierunku Poznania, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas, na którym czołowo zderzyła się z jadącym w kierunku Pleszewa samochodem marki Opel Astra, a następnie z samochodem marki Ford Mondeo – informuje jarocińska policja.

Policja wyznaczyła objazdy:

  • Dla jadących od strony Pleszewa w kierunku Poznania: w Kotlinie samochody kierowane są w stronę m. Sławoszew i dalej do Jarocina.
  • Dla jadących od strony Jarocina: w Wyszkach ruch pojazdów kierowany jest przez Magnuszewice do Kotlina.
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick