Wstydliwa przegrana koszykarek. "Przepraszamy kibiców" [WIDEO]

MUKS Poznań grający bez swojej liderki Alicji Szloser, nie dał szans koszykarkom Basketu Ostrovia, wygrywając w hali Szkoły Podstawowej nr 9  w Ostrowie Wielkopolskim 69:43. O wysokiej przegranej zdecydowała przede wszystkim fatalna skuteczność, przegrana walka o zbiórkę oraz trzecia kwarta, którą poznanianki wygrały aż 22:4.

Nie zrealizowaliśmy naszych założeń, w ogóle. Więc z mojej strony pragnę przeprosić kibiców za to, co dzisiaj pokazaliśmy na boisku – powiedziała po meczu rozczarowana Katarzyna Motyl, trenerka Basketu Ostrovia. – Miałyśmy zatrzymać penetrację rywala, co nam się nie udało. W pierwszej połowie wyglądało to trochę lepiej. Po przerwie dopiero od ósmej minuty trzeciej kwarty. Ja nawet nie wiem co mam powiedzieć, jest mi po prostu wstyd – dodała.

KS Basket Ostrovia – MUKS Poznań 43:69 (15:17, 11:19, 4:22, 13:11)
Punkty dla Ostrovii zdobywały: Kunicka 12, Cebulska 9, Potraca 6, Wojtysiak 3, Morgiel 3, Kisielewska 3, Zaremba 2,  Byczkowska 2,  Kobylańska 2, Karaś 1, Ster 0.