Uderzyła w drzewo. Trafiła do szpitala. Droga zablokowana [ZDJĘCIA]

2
Fot. fanpage OSP KSRG Raszków
21-letnia kobieta kierująca renaultem clio uderzyła w drzewo. Do wypadku doszło na drodze powiatowej w Korytnicy (powiat ostrowski). Na miejsce wezwano straż pożarną, policję i pogotowie ratunkowe, które przetransportowało poszkodowaną do szpitala. Droga jest zablokowana.

– Kierująca renaultem clio z niewyjaśnionych na razie przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Została przewieziona do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia – mówi sierż. sztab. Małgorzata Łusiak.

Droga powiatowa jest zablokowana. Mundurowi wyznaczają objazdy.

Funkcjonariusze sprawdzają m.in., czy przyczyną zdarzenia mogło być niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Wiele ulic od świtu jest pokrytych szadzią, która sprawia, że poruszanie się po nich jest utrudnione. Śliska nawierzchnia może sprzyjać większej liczbie kolizji i wypadków.

Google Maps

Strażacy mają pełne ręce roboty od środowego wieczora. Zostali wówczas wezwani m.in. do zderzenia dwóch samochodów na trasie Borowiec – Sobótka. Jedno z nich wpadło do rowu, na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejsce zostało wezwanych kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick