DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Transferowy hit w BM Slam Stal

Jeszcze kilka tygodni Ivan Maras prowadził zaawansowane rozmowy kontraktowe z euroligowym zespołem Armani Jeans Mediolan. Ostatecznie nie doszło do podpisania umowy. – Ivan to zawodnik o dużych umiejętnościach i równie dużym doświadczeniu. Jest zawodnikiem wszechstronnym, który z pewnością da wiele jakości naszej drużynie mówi Wojciech Kamiński, trener BM Slam Stal.

Ivan Maras to Czarnogórzec, którzy występuje na pozycji numer 5, bądź 4. Swoją przygodę z koszykówką rozpoczynał w Buducnost Podgorica. Na swoim koncie ma też występy w Belgii, Grecji, Białorusi, czy Francji. Jest zawodnikiem z dużym doświadczeniem w europejskich pucharach. W dorobku ma też występy w reprezentacji Czarnogóry. Grał w mistrzostwach Europy, natomiast w 2006 roku wspólnie z reprezentacją Serbii i Czarnogóry wywalczył młodzieżowe mistrzostwo Europy.

W poprzednim sezonie tymczasem występował w Arisie Saloniki. W lidze greckiej notował na poziomie 8 punktów i 6 zbiórek, spędzając w grze średnio 25 minut. Z Arisem występował też w Lidze Mistrzów. Jego osiągnięcia w tych elitarnych rozgrywkach to: 27 minut, 13 punktów i 5 zbiórek. Warto zaznaczyć, że w Arisie jego trenerem był jeden z najlepszych greckich szkoleniowców Panagiotis Giannakis, który na swoim koncie ma mistrzostwo Europy, wicemistrzostwo świata z reprezentacją Grecji.

Tak gra nowy zawodnik ostrowskiej drużyny:

Foto: internet

Napisz do autora

Komentowanie tego wpisu jest wyłączone!