Tragedia pod Odolanowem. Nie żyje pasażerka auta, które uderzyło w drzewo [FOTO]

1
Nie żyje 56-letnia pasażerka opla insigni, który uderzył w drzewo na DW444 między Odolanowem a Świecą. Mimo reanimacji nie udało się jej uratować. Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejsce wezwano prokuratora.

Tragicznie zakończył się wypadek, do którego doszło ok. godz. 9.00 w poniedziałek na odcinku DW444 między Odolanowem a Świecą. Jak informowaliśmy wcześniej, opel insignia uderzył w drzewo. W wyniku tego strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego musieli wydobyć z uszkodzonego pojazdu dwie osoby.

Niestety, mimo reanimacji, nie udało się uratować 56-letniej pasażerki samochodu. – Kierowca został zabrany do szpitala. Oboje to mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego. Na miejscu pracuje policja. Trwa oczekiwanie na przyjazd prokuratora. Droga jest całkowicie zablokowana – informuje sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

AKTUALIZACJA – 12.30

Kierowca ranny w wypadku trafił do Szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Jest w trakcie diagnostyki i obserwacji w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Jak dowiedział się portal wlkp24.info, jego ogólny stan jest dobry.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick