DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

To oni posłuchają Candy Dulfer na żywo

Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygrania były bilety na koncert Candy Dulfer.

Saksofon, dobra muzyka, a to wszystko w 3mk Arenie Ostrów. Już w najbliższy czwartek, 6 listopada o 19:00 wystąpi tam Candy Dulfer. To uzdolniona i doceniana saksofonistka z Holandii. W ostatnich dniach mogliście wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania mieliśmy sześć podwójnych biletów na to wydarzenie. Spośród nadesłanych odpowiedzi komisja konkursowa wybrała – jej zdaniem – najciekawsze, a autorów nagrodziła wejściówkami.

Oto lista nagrodzonych:

Natalia Grzęda: Energetyczny funk i jazz w wykonaniu niesamowitej Candy Dulfer. Żywioł na scenie! Nie przegapię tego wydarzenia! Bo muzyka Candy Dulfer to dla mnie czysta energia i radość życia! Jej saksofon potrafi rozpalić serce i wyrwać do tańca nawet w poniedziałek rano. Chcę poczuć tę funkową moc na żywo, dać się porwać rytmowi i naładować dobrą energią na długo po koncercie!

Marcin Nowak: Bilety chciałbym sprezentować rodzicom 🙂 mój tata i mama są wielkimi fanami rocka, jazzu i bluesa od wielu lat, i chętnie zobaczyli by Candy na żywo podczas jej koncertu 🙂 ostatnio zaliczyli JimiWay Blues Festiwal w Ostrowie i chciałbym im przedłużyć maraton muzyczny 🙂

Adrian Olejniczak:

Jako przedstawiciel średniej klasy,
Krążąc na linii żona – praca – dzieci,
Należy mi się czasem odskocznia,

Zanim życie przez palce do końca uleci.

Informacja o Candy w sąsiednim mieście,
Spadła na mnie jak grom z jasnego nieba,
Serce zabiło mocniej, z piersi chce wyskoczyć,

Tak wiele mi do szczęścia nie trzeba.

Piękna kobieta z saksofonem w rękach, Przegapić ten event to jest wielki grzech,
Razem z moją Żoną przy tych pięknych dźwiękach, będzie nam zapierać koncert w piersiach dech.

Magdalena Zawada-Zielińska: Chciałabym wygrać bilety na ten koncert, ponieważ byłby on idealną niespodzianką dla mojego męża.Jest on fanem muzyki jazzowej i występów na żywo. W październiku obchodziliśmy 9 rocznicę naszego ślubu, więc wspólne wyjście na to muzyczne wydarzenie, byłoby takim dopełnieniem świętowania, ale też świetnym pomysłem na randkę. Obcowanie z muzyką i artystami takiego kalibru sprawia nam niesamowitą przyjemność i jest wyjątkowym przeżyciem. Miło jest uczestniczyć w takich muzycznych spotkaniach, które odbywają się w naszym mieście.

Dominika Wojtkowska: Artystka światowej klasy, czarująca, o ogromnym talencie. Bilety chciałabym wygrać dla moich rodziców, chociaż sama z przyjemnością bym poszła, nie mniej- oni kochają jej muzykę, dorastałam przy niej:) a bliskość koncertu powoduje ze są w stanie doświadczyć tego osobiście.

Adrian Nowak: Wiecie co nigdy nie byłem na tego typu koncercie fajnie byłoby wygrać i doświadczyć czegoś innego nowego. Wygram czy nie to i tak będę uwielbiał całą redakcję pozdrawiam serdecznie.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz