DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten weekend należy do Krotoszyna. Na rynku 11. edycja zawodów LOGinLAB [WIDEO]

To już 11. edycja zawodów crossfitowych w Krotoszynie, która urosła do rangi topowej w naszym kraju. Dawid Kujawski z Tobiaszem Narożniakiem nie zamierzają zwalniać tempa. Sobota i niedziela będzie pełna emocji, bowiem na starcie sama śmietanka – polska i zagraniczna. Rynek już dziś wypełnił się uczestnikami, najmłodszymi którzy trenowali przed wieczornymi zmaganiami z rodzicami. Krotoszyn – ten weekend należy do Was.

Jak świat stary, od jedenastu lat jedno jest pewne. W terminie organizacji wielkiego finału zawodów crossfitowych LOGinLAB w Krotoszynie pewne jest jedno – okno pogodowe. Dziękujemy panowie.

Krotoszyński finał to creme de la creme polskiego crossfitu. Rywalizacja najlepszych. Po zawodach w łódzkiej Manufakturze oraz Wołowie przyszedł czas na to, na co krajowa czołówka czeka od przez kolejne dwanaście miesięcy. LOGinLAB to już bowiem uznana marka. Dawid i Tobiasz już kilka lat temu zawiesili sobie bardzo wysoko poprzeczkę.

Praktycznie co roku, organizatorzy starają się wprowadzać nowe rzeczy. A to wszystko sprawia, że w pięknych okolicznościach przyrody i krotoszyńskiego rynku trybuny wypełniają się kibicami. Dawid z Tobiaszem powtarzają to każdego lata, ta edycja będzie wyjątkowa, lepsza od poprzedniej, a my im wierzymy na słowo.

Krajowa czołówka crossfiterów startować będzie w sobotę i niedzielę. Indywidualnie oraz w teamach. Niedzielę zdominują mastersi. Natomiast początek 11. edycji imprezy Log in Lab tak prawdę przypada już na piątek. Od rana krotoszyński rynek był opanowany przez dzieciaki, które trenowały m.in. pod czujnym okiem Dawida. Ale to nie wszystko.

To już kolejny rok, kiedy LOGinLAB. angażuje najmłodszych. Przez trzy dni przez krotoszyński rynek przewinie się naprawdę sporo ludzi. Kto nie ma planów na weekend – zapraszamy.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz