Śmiertelny wypadek na drodze krajowej. Nie żyje motocyklista [ZDJĘCIA]

0
Fot. Łukasz Cichy
Nie żyje motocyklista, którego pojazd zderzył się z samochodem ciężarowym. Do wypadku doszło na DK36 w Kobylinie ok. 11.30. Droga jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy.

Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło na DK36 w Kobylinie, gdzie motocykl zderzył się z samochodem ciężarowym. – Mimo reanimacji, która trwała 50 minut, nie udało się uratować osoby kierującej motocyklem – wyjaśnia kpt. Tomasz Patryas, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Droga jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciężarówką skręcał w lewo do posesji i wymusił pierwszeństwo na kierującym motocyklem, który w niego uderzył. Motocyklista zmarł po nieudanej próbie reanimacji. Zmarł na miejscu – mówi asp. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Badanie alkomatem na miejscu wykazało, że kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy. Prawdopodobnie zostanie pobrana od niego krew do badań.

Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi oględziny na miejscu zdarzenia.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick