Przed Nikolą półfinałowy występ w „Mam Talent” na żywo!

5
Nikola Kawała to 14-latka z gminy Raszków, która swoim występem podczas castingów w programie "Mam Talent" oczarowała publiczność oraz jurorów. Agnieszka Chylińska zdecydowała się nawet na wciśnięcie złotego przycisku, który zagwarantował nastolatce awans do odcinków półfinałowych na żywo. Występ Nikoli zaplanowany jest na najbliższą sobotę!

Pochodząca z Koryt Nikola Kawała ukończyła w tym roku szkołę podstawową w Radłowie. W 2019 roku podczas jednego z lokalnych występów będący pod wrażeniem burmistrz Jacek Bartczak zaproponował wydanie pierwszej płyty Nikoli. W grudniu 2020 roku, dzięki wsparciu Gminy i Miasta Raszków, została wydana płyta z najpiękniejszymi polskimi kolędami.

CZYTAJ: Złoty przycisk w Mam Talent dla Nikoli z gminy Raszków!

Złoty przycisk podczas castingu w programie „Mam Talent” sprawił, że Nikola znalazła się w grupie półfinalistów programu. Przed nastolatką występ na żywo. To głosy widzów zdecydują, czy Nikola przejdzie dalej. – Zapraszam wszystkich do obejrzenia programu już w sobotę o godzinie 20.00! Zachęcam także do głosowania na mnie, jeśli spodoba się Państwu mój występ – powiedziała Nikola w rozmowie z portalem wlkp24.info.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Bedziemy dzisiaj Nikole ogladać. , trzymamy kciuki za ciebie , super wystep dojdziesz dziewczyno bardzo wysoko , czekamy na kolejny wystep . Wielkie brawa , POZDRAWIMY KORYTA , TAM MIESZKAJ BARDZO SYMPATYCZNE I ZDOLNE ,OSOBY. POZDRAWIAM

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick