Portal wlkp24.info a RODO – przeczytaj!

0
25 maja 2018 roku wchodzi w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO).

Drogi Użytkowniku,

25 maja 2018 roku wchodzi w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz swobodnego przepływu tego typu informacji. Uchyla ono także dyrektywę 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

W związku z wejściem w życie nowych przepisów Rozporządzenia Ogólnego o ochronie Danych Osobowych (RODO), informujemy, że portal wlkp24.info używa plików cookie, aby lepiej dopasować reklamy i analizować ruch na stronie. Wymienione wyżej informacje mogą gromadzić także podmioty trzecie, jak reklamodawcy oraz firmy analizujące ruch na stronie czy algorytmy wyszukiwarek internetowych.

Korzystanie z portalu wlkp24.info wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, o których mowa powyżej. Po więcej informacji odsyłamy do Polityki prywatności portalu wlkp24.info oraz Regulaminu serwisu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl