Policjanci dostali nowy, nieoznakowany radiowóz. „Jedziemy w miasto” [ZDJĘCIA]

5
Fot. KPP Ostrów Wlkp.
Nieoznakowany radiowóz marki Kia Ceed powiększył flotę Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Pojazd będzie służył funkcjonariuszom z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą. 47,5 tys. zł dofinansowania na jego zakup przeznaczył gminny samorząd Ostrowa.

Ostrowscy policjanci dostali nowy radiowóz. Nieoznakowany pojazd trafi do Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą. To kia ceed, a więc dobrze znany pojazd nie tylko funkcjonariuszom z tego powiatu. Wiele podobnych aut patroluje region od kilku lat. Teraz do floty policji w Ostrowie Wielkopolskim dołączył kolejny. „Zakup nowego samochodu został współfinansowany przez Gminę Ostrów Wielkopolski. Dziękujemy! Jedziemy w miasto!” – informują funkcjonariusze.

Radiowóz kosztował 95 tys. zł. Gmina Ostrów Wielkopolski przeznaczyła na dofinansowanie jego zakupu 47,5 tys. zł. Jak informuje urząd, kilka tygodni temu samorząd przekazał też 15 tys. zł na wyposażenie służące policjantom: różnego rodzaju sprzętu biurowego: meble, krzesła, szafy, niszczarki do papieru i odkurzacz.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

    • jak ci będa ry….. obijać to pierwysz będziesz dzwonić o pomoc. co ciebie za ……….

    • Obecnie w co drugim patrolu masz kobietę. Co zrobi jeden facet jak ciebie będzie bić 3? Odpowiedź jest prosta – przyjadą po fakcie, żeby się nie narażać. Mocni są jak się ubiorą na czarno, założą hełm, wezmą tarczę i najważniejsze – zdejmą pagony i rzep z nazwiskiem. Wtedy to są bohaterowie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick