DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

"Pokazujemy, że bierzemy odpowiedzialność za polskie sprawy". Prezydent Andrzej Duda zagłosował w Ostrowie Wielkopolskim

Prezydent Andrzej Duda oddał swój głos w wyborach do Europarlamentu w Ostrowie Wielkopolskim.

Wizyta Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Ostrowie Wielkopolskim była niemałym zaskoczeniem dla mieszkańców miasta. Prezydent chwilę po godzinie 12.00 pojawił się w lokalu wyborczym przy ulicy Partyzanckiej i oddał głos w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Spotkał się także z dziennikarzami lokalnych i ogólnopolskich mediów. – Chcę wszystkich moich rodaków zachęcić do tego, by wzięli udział w tych wyborach. Jest bardzo ważne, abyśmy byli dobrze reprezentowani w Europarlamencie, żebyśmy wybrali naszą reprezentację, żeby to byli ludzie, którzy będą dbali o polskie interesy w Unii Europejskiej – powiedział podczas krótkiego przemówienia.

Zdaniem prezydenta Andrzeja Dudy, biorąc udział w wyborach do Europarlamentu, „bierzemy odpowiedzialność za polskie sprawy” na szczeblu unijnym. – Jeżeli chcemy, aby Unia Europejska działała zgodnie z naszymi przekonaniami, to powinniśmy iść do tych wyborów – dodał Duda.

Napisz do autora

Komentowanie tego wpisu jest wyłączone!