Pięć osób rannych. Droga całkowicie zablokowana [WIDEO] [ZDJĘCIA]

1
Fot. Sebastian Kalak, pkr24.pl
Pięć osób zostało rannych w wyniku zderzenia trzech samochodów na DW444 w Sulmierzycach na ul. Odolanowskiej. Do zdarzenia doszło po godz. 15.00, ale działania nadal trwają. Jednego z rannych do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim przetransportował helikopter LPR.

W zderzeniu wzięły udział trzy samochody, którymi podróżowało pięć osób. Wszyscy trafili do okolicznych szpitali w Krotoszynie, Jarocinie i Ostrowie Wielkopolskim. Droga wojewódzka nr 444 jest całkowicie zablokowana od dwóch godzin. – Na miejscu pracują policjanci w tym technik kryminalistyki, który prowadzi oględziny miejsca zdarzenia. Sporządzana jest także dokumentacja fotograficzna. Kiedy przesłuchamy uczestników, którzy trafili do szpitala, będziemy mogli mówić o okolicznościach. Na razie jest to niemożliwe, ponieważ na miejscu nie było świadków – mówi asp. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Na razie nie są znane obrażenia osób, które ucierpiały w wypadku.

Kilkanaście minut po godzinie 15-tej, na drodze wojewódzkiej nr 444, zaraz za Sulmierzycami doszło do wypadku trzech pojazdów. Na miejscu interweniował LPR.

Opublikowany przez PKR24.pl Poniedziałek, 3 czerwca 2019

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick