Piaski. Nie żyje mężczyzna. Najprawdopodobniej się utopił [AKTUALIZACJE]

5
Tragicznie rozpoczął się poniedziałek w Ostrowie Wielkopolskim. Nie żyje mężczyzna, który wypoczywał na terenie kompleksu Piaski-Szczygliczka. Jedną z przyczyn śmierci jest utopienie. Policja bada sprawę.

Policja potwierdza, że nad zalewem Piaski-Szczygliczka doszło do śmierci mężczyzny. Na miejscu trwa ustalanie przyczyn zdarzenia. Na razie nie można wykluczyć żadnego scenariusza. Niewykluczone, że mężczyzna się utopił.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

AKTUALIZACJA – 12.28

– Około godz. 9.50 otrzymaliśmy zgłoszenie od spacerującej na Piaskach kobiety. Podpłynęliśmy łodzią ratunkową i wyciągnęliśmy mężczyznę na brzeg. Nasza akcja ratunkowa trwała 20 minut, aż na miejsce nie przyjechały służby. Lądował także helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale niestety, mężczyzny nie udało się uratować – mówi Maciej Siwek, Prezes Zarządu WOPR w Ostrowie Wielkopolskim.

AKTUALIZACJA – 13.44

Mężczyzna miał 56 lat. Był mieszkańcem Ostrowa Wielkopolskiego.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. „Jedną z przyczyn śmierci jest utopienie. ” – to zgon tego mężczyzny miał więcej niż jedną przyczynę? Jak się topił to go ktoś zastrzelił czy co?

  2. A mnie najbardziej zszokowal widok opalajacej się w najlepsze kobietki, kiedy z jakieś 3-4 metry dalej przy brzegu leżało przykryte folia ciało.. Podziwiam, bo mnie widok tego zdarzenia wtrącił z równowagi na cały dzień..

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick