Ostrów. Zderzenie dwóch osobówek. Trwa akcja ratunkowa [ZDJĘCIA] [AKTUALIZACJA]

0
Fot. Czytelnik
Do zderzenia volkswagena z peugeotem doszło na skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi z Aleją Słowackiego. "Na miejscu pracują wszystkie służby. Trwa akcja ratunkowa" - pisze nasz Czytelnik.

Wypadek miał miejsce ok. godz. 22.00. Czołowe zderzenie volkswagena i peugeota było tak duże, że pierwszy z tych pojazdów zatrzymał się na płocie, taranując barierkę. Oba auta mają rozbite przody w wyniku czołowego zderzenia. Jak udało nam się ustalić, obaj kierowcy zostali przewiezieni do ostrowskiego szpitala. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności zdarzenia. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu.

AKTUALIZACJA

Policja poszukuje świadków wypadku oraz posiadaczy nagrań z kamer samochodowych, które mogłyby pomóc w wyjaśnieniu okoliczności tego zdarzenia. Każdy, kto może posiadać jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w wyjaśnieniu tej sprawy, proszony jest o kontakt z najbliższym komisariatem policji.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jesteś świadkiem zdarzenia? Poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick