Nowe Skalmierzyce. Zderzenie na pasach [ZDJĘCIA]

2
Fot. Czytelnik
Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Nowych Skalmierzycach. Do wypadku doszło przy przejściu dla pieszych obok komisariatu policji. Na miejscu byli zarówno strażacy, policjanci, jak i zespół pogotowia ratunkowego.

Do zderzenia doszło prawdopodobnie w momencie, kiedy jeden z pojazdów zatrzymał się przed pasami, by przepuścić pieszych. Drugi z kierowców zagapił się i uderzył w poprzedzający go pojazd. – Służby kończą już swoje działania. Z naszych informacji wynika, że pod opieką medyczną znajdują się dwie osoby biorące udział w zdarzeniu. Droga jest całkowicie przejezdna, nie ma żadnych utrudnień w ruchu – poinformował dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Poszkodowani to podróżujący pojazdami. Pieszym nic się nie stało.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jesteś świadkiem zdarzenia? Poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Dobrze że kobieta z dzieckiem zrobiła tylko krok z chodnika na przejście bo jak by była dalej to skończyło by się to tragicznie. To przejście to czarny punkt Nowych Skalmierzyc kilka ofiar śmiertelnych wiele osób rannych i co dzień ostre hamowanie z pieskiem opon klaksony aż dzisiaj pisk opon i bum. Kolejny przykład na to że jest tu potrzebna sygnalizacja świetlna

  2. Światła, światła i jeszcze raz światła tylko sygnalizacja świetlna poprawi bezpieczeństwo w tym miejscu i na tym feralnym przejściu

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick