Nie żyje Dariusz Szczepaniak. Zmarł podczas meczu piłkarskiego dla WOŚP…

5
fot. Fanpage Patryka Jędrowiaka, burmistrza Ostrzeszowa
Tragiczne informacje dotarły do nas z Ostrzeszowa. Nie żyje Dariusz Szczepaniak, trener, nauczyciel oraz założyciel Akademii Piłkarskiej Ostrzeszów. Zasłabł podczas meczu piłkarskiego organizowanego w ramach 31. finału WOŚP. Niestety, reanimacja nie powiodła się. Miał zaledwie 46 lat.

Mimo tak pięknego dnia, jakim jest 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ostrzeszowskie środowisko pogrążone jest w żałobie. Podczas turnieju piłkarskiego rozgrywanego w ramach finału WOŚP, na boisku zasłabł Dariusz Szczepaniak. Niestety, mimo szybko rozpoczętej reanimacji, nie udało się go uratować.

„Wciąż nie możemy uwierzyć w tę stratę dla całej lokalnej społeczności, a przede wszystkim naszego sportowego środowiska. Był naszym wychowawcą, mentorem piłkarskim i przede wszystkim dobrym kolegą. Swoją pracą ukształtował setki młodych mieszkańców naszego powiatu. Zapamiętamy Go jako niezwykle serdeczną osobę, otwartą na innych, solidną i wytrwałą w dążeniu do założonych celów” – napisał w swoich mediach społecznościowych Patryk Jędrowiak, burmistrz Ostrzeszowa.

Dariusz Szczepaniak był trenerem, nauczycielem, menadżerem sportu, a przede wszystkim założycielem Akademii Piłkarskiej Ostrzeszów. W swojej karierze reprezentował ostrzeszowską Victorię, ale również Biały Orzeł Koźmin Wlkp., LKS Czarnylas, LKS Jankowy 1968, Centrę Ostrów Wlkp.

Rodzinie oraz bliskim składamy wyrazy współczucia.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Szok 😭 super człowiek i trener młodzieży:( niestety szczepionki wychodzą coraz częściej wśród takich młodych osób 😥

Comments are closed.