DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Hitowy mecz wicemistrza ze Stelmetem już we wtorek

Do tej pory podopieczni trenera Wojciecha Kamińskiego rozegrali cztery mecze w nowym sezonie. ,,Stalowcy” zanotowali trzy sukcesy. Stelmet z kolei ma w dorobku komplet czterech wygranych.

We wtorek kibice basketu mogą się spodziewać świetnego widowiska na szczycie polskiej ligi. Zielonogórzanie do tego pojedynku będą przystępować po intensywnym tygodniu. W minionym tygodniu w lidze VTB we własnej hali przegrali z kazachskim zespołem BC Astana, prowadzonym przez Emila Rajkovića. W minioną środę za to Stelmet u siebie w meczu ligi polskiej pewnie pokonał TBV Start Lublin. W sobotę natomiast zielonogórzan czeka walka w kolejnym spotkaniu ligi VTB. Jutro rywalem będzie bardzo silny rosyjski zespół BK Niżny Nowogród.

Ostrowianie z kolei po raz ostatni w lidze grali w czwartek, 25 października, przegrywając wtedy w Dąbrowie Górniczej z tamtejszym MKS-em. – Przerwę w lidze wykorzystujemy na solidne treningi. Pracujemy nad tymi elementami, które zawodziły do tej pory. Poza tym ten czas wykorzystaliśmy na odpowiednie wkomponowanie Ivana Marasa w nasz system gry – podkreśla trener Wojciech Kamiński. Pełna rozmowa ze szkoleniowcem BM Slam Stal oraz skrzydłowym Michałem Nowakowskim w materiale video.

Napisz do autora

Komentowanie tego wpisu jest wyłączone!