DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Głosowanie prezydenta Andrzeja Dudy owiane tajemnicą

Czy prezydent Andrzej Duda zagłosuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego w Wielkopolsce? Taka informacja pojawiła się w przestrzeni publicznej.

Owiana tajemnicą pozostaje miejsce, w którym odda głos w wyborach do Europarlamentu prezydent Andrzej Duda. Co prawda w przestrzeni medialnej pojawiły się informacje, jakoby miał to zrobić w Wielkopolsce, a nawet w Ostrowie Wielkopolskim, nie sposób dotrzeć do oficjalnego potwierdzenia tej decyzji.

Portal wlkp24.info skontaktował się w tej sprawie z politykami Prawa i Sprawiedliwości: Marleną Maląg, Andżeliką Możdżanowską i Janem Dziedziczakiem. Żadna z tych osób nie potwierdza, by miało do tego dojść.

Również przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim nie otrzymali informacji z Kancelarii Prezydenta, jakoby Andrzej Duda miał oddać głos w niedzielnych wyborach właśnie tutaj. Nie oznacza to, że kontakt nie nastąpi w kolejnych godzinach lub nawet w sobotę.

Skontaktowaliśmy się także z Kancelarią Prezydenta RP, aby zapytać o ewentualny przyjazd głowy państwa. Urzędnicy poprosili o przesłanie pytań na piśmie. Czekamy na odpowiedź.

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Komentowanie tego wpisu jest wyłączone!