Ewa Janiszewska zmienia stanowisko. Kto objął fotel dyrektora ważnego wydziału w magistracie?

0
Ewa Janiszewska, dotychczasowa dyrektor Wydziału Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu ustępuje ze stanowiska. Jej miejsce zajął Maciej Karwacki, były radny, który piastował stanowisko w radzie do 2009 roku. Zwyciężył on w konkursie, który został ogłoszony 1 grudnia tego roku.

Konkurs na stanowisko dyrektora Wydziału Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu w Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim został ogłoszony 1 grudnia. – Spośród kandydatów, które spełniły wymogi formalne, w 2-etapowym postępowaniu kwalifikacyjnym najwyższą liczbę punktów otrzymała kandydatura Macieja Karwackiego. W ocenie komisji posiada zarówno kwalifikacje, wiedzę jak i predyspozycje do pracy na stanowisku dyrektora Wydziału Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu w Urzędzie Miejskim – poinformowała redakcję Anna Woźnica z Biura Prasowego ostrowskiego magistratu.

Dotychczasowa dyrektor wydziału, Ewa Janiszewska 1 listopada tego roku, objęła stanowisko Miejskiego Konserwatora Zabytków. Wydziałem Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu kierowała przez niespełna dwa lata.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl