Drzewo spadło na pociąg [ZDJĘCIA] – AKTUALIZACJA

9
"Drzewo spadło na pociąg jadący z Wrocławia do Ostrowa Wlkp. Pasażerowie byli uwięzieni do składzie do ok. 2.00 w nocy. Później kontynuowali podróż z przesiadkami i oczekiwaniem na zimnie na pociąg niemal kolejną godzinę.

Do groźnej sytuacji doszło w okolicach Odolanowa. Na jadący pociąg spadł fragment drzewa, który uderzył w dach, po czym runął obok składu. Na razie nie mamy informacji o poszkodowanych.

AKTUALIZACJA

Pasażerowie pociągu spędzili całą noc w składzie. Mieli dotrzeć do Ostrowa Wielkopolskiego o godz. 20.25., jednak ok. 19.50 zdarzył się wypadek. Jak informuje nas Czytelnik, który znajdował się w środku, ok. godz. 23.00 na miejsce przyjechali pracownicy wezwani do usunięcia drzewa zwalonego na trakcję i pociąg, którzy pracowali do 2.00 w nocy. – Akcja trwała jakieś trzy godziny. Później zostaliśmy pociągnięci do Twardogóry, skąd po 45 minutach oczekiwania w zimnie, odebrał nas bus. Zostaliśmy zawiezieni do Bukowiny Sycowskiej, gdzie wsiedliśmy w pociąg do Ostrowa. Na miejscu byliśmy o 4.20 – relacjonuje internauta portalu wlkp24.info.

– Nie byłem pasażerem tego pociągu. Odbieralismy kogoś z dworca, kiedy pociąg został zepchniety na stację w Twardogórze. Sporo osób z naszych okolic tak właśnie zrobilo – pisze kolejny Internauta i wysyła zdjęcie zniszczonego przodu pociągu.

Zdjęcia: Czytelnicy wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

    • Sam jesteś fake news… Siedzę w tym pociągu już ponad 4 godziny i nadal nie wiem kiedy wrócę do domu, wyjść z pociągu się nie da cała trakcja rozwalona….

    • Sam jesteś gałązka bo nie musiałeś siedzieć 7h w pociągu bez prądu pomiędzy niczym a niczym

  1. Te zdjęcia niczego nie oddają. Nadal tkwimy w polu. Zdarzenie miało mc między stacją Twardogóra a Bukowina sycowska. Lokomotywa kompletnie zniszczona.

  2. Kto jechał do Ostrowa to trzeba było naginać na nogach z Odolanowa. Daleko nie jest. Albo taxi wziąć. A nie pół nocy spędzić w pociągu . Potem bus. Masakra

    • Taki mądry, ale nie wiesz ze nie można było wyjść z tego pociągu. Drzwi były poblokowane a tory na wysokości pomiędzy dwoma rowami. Nie każdy mógł docinać lasem 3 km do bukowiny z walizka

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick