DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Dave Mathhews Band wystąpi w Polsce! Zgarnij podwójną wejściówkę na ich koncert [KONKURS]

Już 12 kwietnia szykuje się prawdziwie rockowa uczta. Na warszawskiej scenie wystąpi Dave Matthews Band. Wlkp24.info ogłasza konkurs, w którym do zgarnięcia są bilety na to wydarzenie.

Dave Matthews Band to amerykańska legenda rocka, która powraca do Polski na jedyny występ w Warszawie. Ich fani z pewnością już nie mogą się doczekać ich koncertu, bo ten zespół potrafi stworzyć prawdziwą muzyczną ucztę.

Portal wlkp24.info ogłasza konkurs, w którym do wygrania są cztery podwójne wejściówki na koncert. Aby powalczyć o bilety należy wykonać zadanie konkursowe: Napisz, dlaczego akurat do Ciebie ma trafić podwójna wejściówka na koncert Dave Matthews Band?

Odpowiedź trzeba wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Dave Matthews Band”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do wtorku 9 kwietnia (godz. 23.59).

Nagrodami w konkursie są cztery podwójne wejściówki na koncert zespołu Dave Matthews Band, który odbędzie się w piątek (14 kwietnia) o godzinie 20.00 w COS Torwar w Warszawie.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Komentowanie tego wpisu jest wyłączone!