Cała Polska żegna Tomasza Jędrzejaka [ZDJĘCIA]

14
Tysiące ludzi pożegnało dzisiaj na cmentarzu przy ul. Limanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim Tomasza Jędrzejaka. Żużlowca, który we wtorek rano został znaleziony martwy we własnym domu.

Do Ostrowa przyjechali kibice wszystkich klubów, w których przez całą karierę startował Tomasz Jędrzejak, m.in. z Wrocławia, Częstochowy, Tarnowa i Rzeszowa. Obecni byli także koledzy z toru Tomasza Jędrzejaka, a wśród nich Tai Woffinden, Sławomir Drabik, Krzysztof Cegielski i Maciej Janowski. W uroczystości pogrzebowej wziął również udział były trener Tomasza Jędrzejaka, szkoleniowiec reprezentacji Polski – Marek Cieślak.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

14 KOMENTARZE

 1. Spoczywaj Tomku w pokoju. Cieszę się że moglem Cię poznać. Wyrazy wielkiego współczucia dla Twojej rodziny i najbliższych.

 2. Czy jest ktoś w stanie podać bardziej szczegółowe informacje na temat miejsca spoczynku Śp. Tomasza Jędrzejaka (numer alei, rzędu, pola)? Z góry dziękuję.

  • Trzeba wejść głównym wejściem na cmentarz i udac się główną aleją do końca na nową część. Na nowej części po prawej stronie na końcu będzie grób Tomka . Nie sposób przeoczyć.

  • Serdecznie dziękuję za odpowiedź.
   Szczere wyrazy współczucia dla bliskich, przyjaciół i znajomych.

 3. W zeszłym roku mój brat popełnił samobójstwo. Był to trudny rok pytania- dlaczego, jak, co się stało? myślimy, że można było coś zrobić porozmawiać itd. ale dziś już wiem, że nie mamy kontroli nad drugim człowiekiem i najważniejsze żeby nie mieć poczucia winny i zaakceptować rzeczywistość, że tak postąpił. Nic już nie zmienimy, ale takie wydarzenie jest dobrą lekcją zmienia podejście do życia.

 4. Szacunek do zmarłego wyrażony przez niektórych „kibiców” to po prostu delikatnie mówiąc żenada. Palenie papierosa na pogrzebie albo nagrywanie telefonem to juz przegięcie pały. Ale cóż nie każdego wychowano jak trzeba

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick