Burza przetacza się nad regionem. Jaki bilans zniszczeń? [WIDEO, ZDJĘCIA]

1
Niebo nad obwodnicą Nowych Skalmierzyc / Fot. Maciej Błaszczak
Po upalnym weekendzie nadeszła burza. Deszcz padał z taką intensywnością, że niektóre studzienki początkowo nie odbierały wody. Strażacy na razie nie mieli jednak zbyt wielu wyjazdów.

– Jedyną interwencję, jaką odnotowaliśmy w związku z przejściem burzy, to zalana droga pod wiaduktem na ul. Brzozowej – mówi dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Czytelnicy przesyłają nam zdjęcia i filmy. Na jednym z nich (autorstwa pana Tomasza) widać, że ul. Wańkowicza w Ostrowie jest niemal cała zalana, a woda miejscami sięga do kostek. Stąd też problemy z jej odbiorem przez studzienki. Miejscami na terenie ostrowa spadł grad. Na szczęście nie wyrządził zniszczeń.

Ciemne chmury widać także w okolicach Skalmierzyc i Nowych Skalmierzyc. Docierają do nas informacje, że grzmi już w powiatach jarocińskim, pleszewskim i krotoszyńskim.

Jeśli macie zdjęcia lub filmy obrazujące burzę, prześlijcie je, a my dodamy je do galerii. E-mail: redakcja@wlkp24.info / fb.com/wlkp24

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jesteś świadkiem zdarzenia? Poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick