Alarm bombowy w ostrowskim szpitalu [WIDEO]

11
Alarm bombowy otrzymali ostrowscy policjanci. Zgłoszenie miało dotyczyć podłożenia ładunku wybuchowego na terenie Szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejsce wysłano ostrowską grupę realizacyjną i patrole policji. Rzekoma bomba miała wybuchnąć o godz. 15.00. Policjanci przeszukali teren ZZOZ i nie znaleźli żadnego ładunku wybuchowego. Szpital pracuje normalnie.

O godz. 14.09 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim uzyskał informację, że na facebookowym profilu jednego z lokalnych portali internetowych pojawiła się wiadomość o podłożeniu bomby na terenie szpitala w Ostrowie i planowanym jej wybuchu na godz. 15.00. W szpitalu pozostał personel pełniący dyżur, a grupa pirotechniczna policji dokonała sprawdzenia budynku i terenu ZZOZ – informuje Adam Stangret, zastępca kierownika Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Ostrowie Wielkopolskim.

Mundurowi po przeszukaniu szpitala nie stwierdzili obecności ładunku wybuchowego. – Obecnie szpital w Ostrowie Wielkopolski pracuje w normalnym trybie – dodaje.

ALARM BOMBOWY! Akcja policji w ostrowskim szpitaluhttps://wlkp24.info/alarm-bombowy-w-ostrowskim-szpitalu/

Opublikowany przez wlkp24.info Środa, 25 marca 2020

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

  1. Tego idiote co to zrobił to Bóg opuścił jeszcze przed urodzeniem.
    Służby medyczne walczą o nasze zdrowie i życie a taki kretyn potrafi coś takiego.
    Powinien minimum 25 lat dostać jak go namierza.

  2. Po adresie IP znalezc gnidę i zrobić mu scieżkę zdrowia w prosektorium aby gnojek zapamiętał raz na zawsze + 50 tys kary i ujawnienie danych osobowych !!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick