61-latek doprowadził do zderzenia z oplem. Miał ponad 2 promile [ZDJĘCIA]

0
Fot. Czytelnik
Mieszkaniec powiatu ostrowskiego doprowadził do zderzenia z innym pojazdem. Badanie na obecność alkoholu wykazało, że 61-latek miał ponad 2 promile. Mężczyzna pojechał do szpitala na badania. Do zdarzenia doszło w piątek w Nowych Skalmierzycach, tuż obok komisariatu policji.

W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Kierujący samochodem marki Opel zatrzymał się przed przejściem, w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu. Natomiast jadący za nim 61-letni kierowca forda doprowadził do zderzenia. – Badanie wykazało, że 61-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu ostrowskiego miał ponad 2 promile. Pojechał na badania do szpitala i najprawdopodobniej zostanie zatrzymany – informuje mł. asp. Małgorzata Michałaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Do zdarzenia doszło w piątek ok. 18.00 w Nowych Skalmierzycach. Na miejscu pracują jeszcze policjanci, jednak nie ma utrudnień w ruchu.

Ta informacja powstałą dzięki naszemu Czytelnikowi. Jesteś świadkiem zdarzenia? Poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.
redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick