„Zwycięski remis” Centry z KKS-em Kalisz

Jak podaje portal kkskalisz.pl z prośbą o przełożenie terminu spotkania, z uwagi na kumulację imprez masowych w sobotę, 12 maja, wystąpił zarząd ostrowskiego klubu, a władze KKS-u do prośby się przychyliły. Tak więc oba zespoły rozegrały mecz już w piątek.

Jesienią, na murawie w Kaliszu górą byli gospodarze, pokonując rywali 2:0. Tym razem padł remis. Mecz był wyrównany z lekkim wskazaniem na kaliszan, którzy szczególnie w końcówce spotkania mocno naciskali bramkę strzeżoną przez Szymona Maja.

Pierwsi gola zdobyli kaliszanie. W 59 minucie Maja pokonał Rafał Jankowski, który najlepiej znalazł się w polu karnym Centry. Gospodarze nie poddali się i wyrównani. W 82 minucie bramkarza KKS-esu również po stałym fragmencie gry pokonał Marcin Wandzel… były piłkarz KKS-u oraz Calisii.

19 maja Centra zagra na wyjeździe z rezerwami Lecha Poznań we Wronkach. Ostrowianie w tabeli awansowali na 13 pozycję i mają 26 punktów, tyle samo co Wda Świecie, która gra swój mecz jutro.